Založit webové stránky nebo eShop
Program a výsledky

 

Novobystřická okresní futsalová liga Nová Bystřice 2014/2015

R O Z PI S  T U R N A J Ů

1DUHA-COLOR Pocemkamdeš CF Nová Včelnice

2Kasalova pila, s.r.o. Jindřichův Hradec

3Sedelská hospoda Sedlo

4Lennyho Křídla C.F. Nová Bystřice

5FK Roztrhtrenky Nová Bystřice

6FC Nikdo mě nechce Číměř

...........................................................................………………………………………………………………………….

TURNAJ ČÍSLO 1

A: Pocemkamdeš, FC Nikdo, Kasalova pila

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

I.

01

21122014

Neděle

09:00

Pocemkamdeš – FC Nikdo

7 : 1

Pocemkamdeš

I.

02

21122014

Neděle

09:30

Roztrhtrenky – Sedelská hospoda

0 : 3

Pocemkamdeš

I.

03

21122014

Neděle

09:55

Kasalova pila – Pocemkamdeš

2 : 0

Pocemkamdeš

I.

04

21122014

Neděle

10:25

Lennyho Křídla – Roztrhtrenky

4 : 2

Pocemkamdeš

I.

05

21122014

Neděle

10:50

FC Nikdo – Kasalova pila

0 : 7

Pocemkamdeš

I.

06

21122014

Neděle

11:20

Sedelská hospoda – Lennyho Křídla

4 : 3

Pocemkamdeš

I.

07

21122014

Neděle

11:50

FC Nikdo – Roztrhtrenky

0 : 1

Pocemkamdeš

I.

08

21122014

Neděle

12:25

Pocemkamdeš – Lennyho Křídla

4 : 3 PK

Pocemkamdeš

I.

09

21122014

Neděle

13:05

Kasalova pila – Sedelská hospoda

5 : 1

Pocemkamdeš

 

TURNAJ ČÍSLO 2

A: FC Nikdo, Lennyho Křídla, Roztrhtrenky

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

II.

10

04012015

Neděle

09:00

FC Nikdo – Lennyho Křídla

1 : 3

FC Nikdo

II.

11

04012015

Neděle

09:30

Sedelská hospoda – Pocemkamdeš

2 : 2

FC Nikdo

II.

12

04012015

Neděle

09:55

Roztrhtrenky – FC Nikdo

1 : 3

FC Nikdo

II.

13

04012015

Neděle

10:25

Kasalova pila – Sedelská hospoda

6 : 2

FC Nikdo

II.

14

04012015

Neděle

10:50

Lennyho Křídla – Roztrhtrenky

6 : 4

FC Nikdo

II.

15

04012015

Neděle

11:20

Pocemkamdeš – Kasalova pila

0 : 2

FC Nikdo

II.

16

04012015

Neděle

11:50

Roztrhtrenky – Sedelská hospoda

1 : 4

FC Nikdo

II.

17

04012015

Neděle

12:25

FC Nikdo – Pocemkamdeš

3 : 6

FC Nikdo

II.

18

04012015

Neděle

13:05

Lennyho Křídla – Kasalova pila

4 : 3

FC Nikdo

 

TURNAJ ČÍSLO 3

A: Kasalova pila, FC Nikdo, Sedelská hospoda

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

19

10012015

Sobota

09:00

Kasalova pila – FC Nikdo

3 : 0

Kasalova pila

III.

20

10012015

Sobota

09:30

Pocemkamdeš – Lennyho Křídla

8 : 0

Kasalova pila

III.

21

10012015

Sobota

10:00

Sedelská hospoda – Kasalova pila

1 : 4

Kasalova pila

III.

22

10012015

Sobota

10:30

Roztrhtrenky – Pocemkamdeš

1 : 5

Kasalova pila

III.

23

10012015

Sobota

11:00

FC Nikdo – Sedelská hospoda

2 : 3

Kasalova pila

III.

24

10012015

Sobota

11:30

Lennyho Křídla – Roztrhtrenky

4 : 2

Kasalova pila

III.

25

10012015

Sobota

12:00

FC Nikdo – Roztrhtrenky

1 : 6

Kasalova pila

III.

26

10012015

Sobota

12:30

Sedelská hospoda – Lennyho Křídla

3 : 4 PK

Kasalova pila

III.

27

10012015

Sobota

13:00

Kasalova pila – Pocemkamdeš

4 : 5 PK

Kasalova pila

 

TURNAJ ČÍSLO 4

A: Lennyho Křídla, Kasalova pila, Sedelská hospoda

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

IV.

28

17012015

Sobota

09:00

Lennyho Křídla – Kasalova pila

5 : 0 K.

Lennyho Křídla

IV.

29

17012015

Sobota

09:30

FC Nikdo – Roztrhtrenky

2 : 8

Lennyho Křídla

IV.

30

17012015

Sobota

10:00

Sedelská hospoda – Lennyho Křídla

2 : 5

Lennyho Křídla

IV.

31

17012015

Sobota

10:30

Pocemkamdeš – FC Nikdo

8 : 0

Lennyho Křídla

IV.

32

17012015

Sobota

11:00

Kasalova pila – Sedelská hospoda

3 : 2

Lennyho Křídla

IV.

33

17012015

Sobota

11:30

Roztrhtrenky – Pocemkamdeš

3 : 3

Lennyho Křídla

IV.

34

17012015

Sobota

12:00

Sedelská hospoda – FC Nikdo

6 : 3

Lennyho Křídla

IV.

35

17012015

Sobota

12:30

Kasalova pila – Roztrhtrenky

2 : 3

Lennyho Křídla

IV.

36

17012015

Sobota

13:00

Lennyho Křídla – Pocemkamdeš

7 : 6

Lennyho Křídla

 

TURNAJ ČÍSLO 5

A: Roztrhtrenky, Kasalova pila, Pocemkamdeš

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

V.

37

25012015

Neděle

09:00

Roztrhtrenky – Kasalova pila

4 : 5

Roztrhtrenky

V.

38

25012015

Neděle

09:30

Sedelská hospoda – FC Nikdo

4 : 7

Roztrhtrenky

V.

39

25012015

Neděle

10:00

Pocemkamdeš – Roztrhtrenky

2 : 2

Roztrhtrenky

V.

40

25012015

Neděle

10:30

Lennyho Křídla – Sedelská hospoda

3 : 2

Roztrhtrenky

V.

41

25012015

Neděle

11:00

Kasalova pila – Pocemkamdeš

5 : 0

Roztrhtrenky

V.

42

25012015

Neděle

11:30

FC Nikdo – Lennyho Křídla

0 : 9

Roztrhtrenky

V.

43

25012015

Neděle

12:00

Pocemkamdeš – Sedelská hospoda

6 : 0

Roztrhtrenky

V.

44

25012015

Neděle

12:30

Roztrhtrenky – FC Nikdo

5 : 3

Roztrhtrenky

V.

45

25012015

Neděle

13:00

Kasalova pila – Lennyho Křídla

2 : 4

Roztrhtrenky

 

TURNAJ ČÍSLO 6

A: Sedelská hospoda, Lennyho Křídla, Pocemkamdeš

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

VI.

46

31012015

Sobota

09:00

Sedelská hospoda – Lennyho Křídla

5 : 6

Sedelská hospoda

VI.

47

31012015

Sobota

09:30

Kasalova pila – Roztrhtrenky

5 : 2

Sedelská hospoda

VI.

48

31012015

Sobota

10:00

Pocemkadeš – Sedelská hospoda

1 : 3

Sedelská hospoda

VI.

49

31012015

Sobota

10:30

FC Nikdo – Kasalova pila

1 : 4

Sedelská hospoda

VI.

50

31012015

Sobota

11:00

Lennyho Křídla – Pocemkamdeš

1 : 3

Sedelská hospoda

VI.

51

31012015

Sobota

11:30

Roztrhtrenky – FC Nikdo

2 : 3

Sedelská hospoda

VI.

52

31012015

Sobota

12:00

Lennyho Křídla – Roztrhtrenky

8 : 5

Sedelská hospoda

VI.

53

31012015

Sobota

12:30

Pocemkamdeš – FC Nikdo

5 : 0

Sedelská hospoda

VI.

54

31012015

Sobota

13:00

Sedelská hospoda – Kasalova pila

1 : 3

Sedelská hospoda

 

TURNAJ ČÍSLO 7 – FINÁLOVÝ

Kolo

Číslo

Datum

Den

Čas

Soupeři

 

Služba

 

 

 

 

 

 

 

 

VII.

55

07022015

Sobota

09:00

Pocemkamdeš - FC Nikdo

4 : 1

OKF FIFA JH

VII.

56

07022015

Sobota

09:40

Sedelská hospoda - Rozthtrenky

3 : 2 PK

OKF FIFA JH

VII.

57

07022015

Sobota

10:20

Lennyho Křídla - Pocemkamdeš

4 : 2

OKF FIFA JH

VII.

58

07022015

Sobota

11:00

Kasalova pila - Sedelská hospoda

2 : 4

OKF FIFA JH

VII.

59

07022015

Sobota

11:40

FC Nikdo - Roztrhtrenky

7 : 9

OKF FIFA JH

VII.

60

07022015

Sobota

12:20

Pocemkamdeš - Kasalova pila

1 : 6

OKF FIFA JH

VII.

61

07022015

Sobota

13:00

Lennyho Křídla - Sedelská hospoda

1 : 0

OKF FIFA JH

 

 


5. ročník „Pohár FAČR 2013“ – okresní kolo Jindřichův Hradec

Datum: sobota 9. února 2013

Místo: sportovní hala – Nová Bystřice, 378 33 Švermova 632

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Rozlosování – základní skupina A: 1 – Kotelníci Jemnice; 2 – SK Roztrhtrenky Nová Bystřice (nasazení); 3 – Beseďáci z Besedy Dačice; 4 – Kasalova pila, s.r.o. Jindřichův Hradec; 5 – FC No Comment Nová Bystřice.

Rozlosování – základní skupina B: 1 – Italové Ústí nad Labem; 2 – Pocemkamdeš CF Nová Včelnice (nasazení); 3 – Bílkov Team; 4 – FCQ Quizard Jindřichův Hradec; 5 – FK Bulánci Jindřichův Hradec.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Výsledky – základní skupina A: Roztrhtrenky – No Comment 2:0, Beseďáci – Kasalova pila 1:1, Kotelníci – Roztrhtrenky 0:3, Beseďáci – No Comment 4:0, Roztrhtrenky – Beseďáci 0:4, Kotelníci – Kasalova pila 0:1, Kasalova pila – Roztrhtrenky 2:0, No Comment – Kotelníci 4:5, Beseďáci – Kotelníci 1:0, Kasalova pila – No Comment 4:0.

Konečná tabulka základní skupiny A:

1.

Beseďáci

3

1

0

10

:

1

10

2.

Kasalova pila

3

1

0

8

:

1

10

3.

Roztrhtrenky

2

0

2

5

:

6

6

4.

Kotelníci

1

0

3

5

:

9

3

5.

No Comment

0

0

4

4

:

15

0

 Výsledky – základní skupina B: Pocemkamdeš – Bulánci 2:2, Bílkov – Quizard 1:1, Bulánci – Bílkov 1:0, Quizard – Pocemkamdeš 0:2, Italové – Pocemkamdeš 1:1, Quizard – Bulánci 0:7, Bulánci – Italové 1:2, Pocemkamdeš – Bílkov 2:1, Italové – Quizard 5:2, Bílkov – Italové 1:4.

Konečná tabulka základní skupiny B:

1.

Italové

3

1

0

12

:

5

10

2.

Pocemkamdeš

2

2

0

7

:

4

8

3.

Bulánci

2

1

1

11

:

4

7

4.

Bílkov

0

1

3

3

:

8

1

5.

Quizard

0

1

3

3

:

15

1

 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................……………………………………………………………………………………………………………………………………

Semifinále:

Beseďáci – Pocemkamdeš 0:0, na penalty 5:4

Kasalova pila – Italové 4:1

O 5. až 8. místo:

Roztrhtrenky – Bílkov 1:2

Kotelníci – Bulánci 3:4

O 9. místo:

No Comment – Quizard 2:4 (2:2)
Branky: 3. Duriňák, 5. Kyncl – 4., 7. Vaněk, 15. Kozár, 18. M. Havlík.

O 7. místo:

Roztrhtrenky – Kotelníci 5:3 (2:0)
Branky: 12., 13., 17. Hudeček, 3. Kotil, 7. Klípa – 14. Chalupa, 14. Navrátil, 18. Polák.

O 5. místo:

Bílkov – Bulánci 4:4 (3:4), na penalty 2:3
Branky: 1., 2. Čurda, 4. Lovětínský, 11. Daňhel – 3., 5. Grošek, 7. Irschik, 10. M. Völfel, PK Cettl.

O 3. místo:

Pocemkamdeš – Italové 3:3 (0:2), na penalty 1:2
Branky: 16. Trepka, 19. O. Blažek, 20. Matějka – 7., 15. Kubaška, 5. L. Kremr, PK Tipta.

Finále:

Beseďáci – Kasalova pila 5:1 (1:1)
Branky: 1., 14. Jindra, 17., 19. Vodáček, 15. Novák – 2. Maršák.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................………………………………………………………………………………………………….

 Konečné pořadí:

1. Beseďáci z Besedy Dačice

2. Kasalova pila, s.r.o. Jindřichův Hradec

3. Italové Ústí nad Labem

4. Pocemkamdeš CF Nová Včelnice

5. FK Bulánci Jindřichův Hradec

6. Bílkov Team

7. SK Roztrhtrenky Nová Bystřice

8. Kotelníci Jemnice

9. FCQ Quizard Jindřichův Hradec

10. FC No Comment Nová Bystřice

.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Nejlepší brankář:

Vít Kopeček (Beseďáci)

Nejlepší střelec:

Jan Kubaška (Italové) 6 gólů

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................……………………………………………………………………………………….

Sestavy:

Beseďáci (16): Vít Kopeček – Luděk Kuchař, Jan Kandl, Josef Novák 5, Jakub Vodáček 6, Tadeáš Jindra 5, Tomáš Beránek, Martin Bodlák, Martin Březina, Jakub Šprincl.

Kasalova pila (13): Tomáš Plachý, František Stejskal – Klaus Henze 3, Martin Pech, Miroslav Brož 1, Martin Melzoch 5, Radek Vajda, Josef Šimánek 3, Daniel Maršák 1, Martin Baláž.

Italové (17): David Pánek – Lukáš Kremr 4, Martin Novák, Petr Barták, Jan Kubaška 6, Roman Podrazil 4, Tomáš Kremr 1, Petr Tipta 1 (1x ČK), Jakub Pokorný 1.

Pocemkamdeš (10): Tomáš Trepka 1 – Ondřej Blažek 1, Martin Blažek, Lubomír Šlapanský 1, Jakub Matějka 4, Tomáš Mareš 2, Marek Petráš 1, Luboš Cypra.

Bulánci (20): Radim Dvořák – Jakub Průša 3, Aleš Irschik 2, Michal Völfel 5, Filip Grošek 5, Daniel Cettl 6, Jan Schramhauser 1.

Bílkov (8): Tomáš Staněk 1 – Jan Lovětínský 1, Milan Jelínek, Jan Vláčil, Martin Samek 1, Ondřej Čurda 3, Karel Daňhel 2.

Roztrhtrenky (11): Milan Daniel – Petr Nižník, Jan Zach, Lukáš Hudeček 4, Martin Kotil 3, Marek Klípa 1 (1x ŽK), Jiří Havel 2, Martin Feytl, Petr Bobál, Zdeněk Beneš 1.

Kotelníci (11): Zdeněk Černý – Jan Kříž, Marek Rudolf Havlík, Miroslav Nechvátal, Karel Chalupa 1, Pavel Nevrkla 1, Ondřej Navrátil 5, Tomáš Bastl, Daniel Prášek, Karel Tesař 1, Matěj Polák 3.

Quizard (7): Lukáš Kalkus – Michal Kozár 2, Michal Horák, Martin Šimek 1, David Čermák, Milan Havlík 1, Daniel Vaněk 3.

No Comment (6): Zdeněk Pospíchal, Petr Kratochvíl 1 – Tomáš Vojta 1, Michal Schneedörfler 1, Jan Kyncl 1, Miroslav Duriňák 1, Jaromír Jakoubek 1, Miroslav Kornas, Jakub Forman.

  

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek